Sportieve dames 30+ gezocht!

Start trainingsgroep Vrouwen 30+

De succesvolle samenwerking tussen Apollo’69 en Luctor Heinkenszand voor meiden- en vrouwenteams heeft geleid tot vele aanmeldingen. Vanuit die aanmeldingen is de wens gekomen om een aparte 30+ damesgroep te formeren. Hier willen we uiteraard graag aan voldoen en past geheel bij onze wensen. De bedoeling is dat een keer in de week onder begeleiding getraind gaat worden. Bij voorkeur willen dit op twee locaties aanbieden: Heinkenszand en ’s-Gravenpolder.

Bij voldoende animo zal ook aan een 30+ competitie worden deelgenomen. Speelavond zal op vrijdag zijn en gemiddeld 1x in de maand.

Komende woensdagavond om 19.30 uur is al de eerste training op ‘s-Gravenpolder.

Tevens is er komende vrijdagavond 5 november in de kantine van Luctor Heinkenszand om 19.00 uur een informatieavond hierover (zie bijgevoegde flyer).