Nieuwe jasjes jeugdtrainers/leiders

Nieuwe jasjes jeugdtrainers/leiders Apollo’69 met dank aan sponsor Sportfondsen

Onze jeugdtrainers/leiders hebben sinds vorige week allemaal een nieuw jasje voor begeleiding bij de wedstrijden, met dank aan sponsor Sportfondsen. We zijn heel blij met de nieuwe jasjes!

Sponsor Sportfondsen zet zich in voor een vitaal Nederland, geloven in de kracht van bewegen. In de kracht van mentale uitdaging en in het plezier om dat samen te doen.

Al decennia lang verzorgt Sportfondsen Borsele allerlei soorten bijeenkomsten, feesten en sportactiviteiten in de regionale accommodaties: Sporthal De Zwake, Sporthal De Stenge, Zwembad Stelleplas, Vergadercentrum De Stenge, Dorpshuis De Jeugdhoeve en Dorpshuis De Burcht. Niet alleen de mogelijkheden zijn divers, dat is het personeel ook. Diversiteit is de grote kracht, met een werkwijze geheel op maat!