Van uitstel komt afstel…

Van uitstel komt afstel is een spreuk die wel bekend is.

Het voetbal voor senioren ligt vanaf gisteren weer helemaal stil. Voor de jeugd blijft het gelukkig nog hetzelfde als voor de persconferentie van dinsdag 3 november.

Een vervelende tijd, een vervelend gevoel maar we gaan er vanuit dat we in januari weer mogen starten en de competitie wordt afgemaakt. We spelen alleen wat langer door voor de zomerstop aanbreekt. In het bericht van de KNVB in de link hieronder lees je er alles over.

Wat we willen vragen, houd je aan de maatregelen, heb geduld en denk aan onze vereniging. We voetballen niet. De kantine is al een hele poos gesloten en hierdoor missen we heel veel inkomsten. We hopen op jullie begrip en geduld en in januari weer met jullie het seizoen te starten en samen in de derde helft een drankje te kunnen nuttigen.

Bestuur SV Apollo’69

https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/competitiezaken/61958/amateurvoetbal-schakelt-na-nieuwe-coronamaatregelen-over