JO13 in het nieuw gestoken door sponsor PLUS

Onze JO13-1 is in mooie nieuwe tenues gestoken door sponsor PLUS supermarkt s-Gravenpolder. Ook kregen ze nieuwe trainingspakken en voetbaltassen. Hier zijn we heel blij mee! Onze dank gaat uit naar de sponsor!

PLUS zorgt voor goed eten, voor de buurt en voor elkaar. In de PLUS supermarkten vind je daarom veel verse producten. Soms zijn die biologisch of Fairtrade. Maar altijd eerlijk geproduceerd en met een duidelijke herkomst. Zo weet jij wat je eet.

PLUS supermarkten verkopen zoveel mogelijk groente en fruit uit het seizoen, liefst van Nederlandse bodem. Ook geven we lokale ondernemers de ruimte om hun producten een podium te geven. Zo geeft PLUS het landelijke merk een lokaal accent en wordt het beste van twee werelden geboden. En zeker in deze dure tijden vindt PLUS het belangrijk dat goed eten betaalbaar blijft.