Apollo 3 – FC Bergen 3

De wedstrijd tussen Apollo 3 en Bergen 3 was een ware strijd. Op een regenachtige middag kleunden beide ploegen er flink in. Bergen kwam halverwege de eerste helft op voorsprong, maar Apollo knokte zich al snel terug. Marius Benjert, de linksback, gaf de bal goed voor en Harmen Don wist fijn af te werken, 1-1. Na de rust werd er wat gewisseld en waren beide teams wederom aan elkaar gewaagd. Mark de Bat raakte kort na rust, na een Robben-achtige actie de lat. Niet veel later kwam Apollo opnieuw achter, 1-2. Er werd gereorganiseerd en Apollo creëerde kans op kans. Spits Lennart Dekker vuurt hard op de goal, maar de keeper van Bergen redt, corner! Twee opeenvolgende corners waren levensgevaarlijk, maar de bal wilde er niet in. Ook Bergen krijgt een grote kans, maar de beste keeper van Zuid-Beveland voorkomt een derde goal van de Brabanders. Even later is het via Roel Wisse wel raak, 2-2! Apollo jaagt op de voorsprong in het laatste kwartier en komt via Arjen Offermans nog bijna op voorsprong, maar de keeper redt. Afgelopen, 2-2! Hard gevochten, niet overwonnen. Volgende week gaat Apollo 3 weer voor de volle buit op Yese.