Selectie in het nieuw

Selectie ziet er top uit met de nieuwe kleding gesponsord door hoofdsponsor Timmerfabriek en Interieurbouw Wondergem

Deze zomer is de selectie in nieuwe kleding gestoken door onze hoofdsponsor. We zijn erg blij met de nieuwe wedstrijd- en trainingstenues, jassen, polo’s en tassen! Het ziet er fantastisch uit. Onze dank gaat dan ook uit naar onze hoofdsponsor, Timmerfabriek en Interieurbouw Wondergem!

Timmerfabriek en Interieurbouw Wondergem is een veelzijdig bedrijf, dat vanuit de fabriek aan de Kleverskerkseweg in Middelburg diverse producten levert. Variërend van kozijnen tot receptiebalie, van keukens tot wandkasten en van vitrines tot trappen. In opdracht worden daarnaast ook verbouwings- en onderhoudswerkzaamheden verzorgd.

Alle meubelen en objecten worden in eigen werkplaats gemaakt met behulp van geavanceerde houtbewerkingsmachines. samen met een vast team aan vakmensen levert Wondergem producten van top kwaliteit, die naar keuze onbehandeld, gespoten of gefineerd worden geleverd of ter plaatse worden gemonteerd of afgebouwd.