Apollo 2 in het nieuw dankzij Sandee Groen

Nieuwe tenues en inloopshirts Apollo’69 2 met dank aan sponsor Sandee Groen

Ons 2e elftal speelt sinds kort in een fraai nieuw tenue van sponsor Sandee Groen. Tevens zijn door Sandee Groen mooie inloopshirts gesponsord. Hier zijn we heel blij mee, ziet er top uit! Onze dank gaat uit naar de sponsor!

Sandee Groen is een familiebedrijf met enorme ervaring, waarbij onze vakkennis en- kunde de meerwaarde is. Vanuit een sterk fundament geworteld in familiewaarden, innovatie, kennis en ervaring ontwikkelen wij duurzame totaaloplossingen op het gebied van groenbeheer en terreininrichting. De leefomgeving gezonder, groener en mooier maken is ons streven. Inmiddels al ruim 35 jaar staan we samen sterk in het groenonderhoud en de aanleg van tuinen zowel particulier als commercieel.