812BD451 A232 438F 897C 59E5D56A9F317E34E7B3 B46A 4443 AAB3 C05FFEDC0325

Zaterdag voor het eerst van ons leven naar Schoondijke. Een historie bij dit duel is niet te vinden in de boeken.
Maar Samir was er tijdens zijn topjaren bij Volharding wel eens geweest en won toen met 6 of 7 -0. Wat hij als tip mee gaf, scheenbeschremers aan want ze zagen nog beter dan hem zelf en dat kan bijna niet?. We gaan er vanuit dat dit morgen wel anders zal zijn dan in zijn topjaren.

 

Vorige week werd toch wel onverdiend verloren van MZVC. Maar als je zelf niet scoort en de tegenstander wel sta je met lege handen?
Morgen gaan we naar Schoondijke en proberen we de 3 punten mee terug te nemen naar Zuud-Beveland.
2 ploegen tegenover elkaar die beiden verloren in de eerste competitiewedstrijd. Wij met 0-1, zij met 9-0.
Deze flinke nederlaag verraste ons wel. Was Schoondijke niet bij de les of was Spui zo goed?
De bekeruitslagen van Schoondijke waren toch redelijk.
Morgen gaan we het beleven.
We missen morgen wat spelers maar dat is geen excuus om niet te presteren. Tegen MZVC werd de nare smaak van de laatste bekerwedstrijd weggespeeld. Er werd wel verloren, maar er werd geknokt, er werd met elkaar gestreden en dat was wat we in de wedstrijd tegen Lebo niet zagen na het goede spel in de eerste 35 minuten.

Scheidsrechter tijdens de wedstrijd Schoondijke - Apollo is Jos van Belzen(we kunnen wel carpoolen ?).
14.30 uur gaan we van start dus tot morgen.

 

Aanvullende gegevens