Zaterdag 26-10-2019

Het twidde mocht thuis de wei weer in.

De 3 KOPPIGE staf kwam met de volgende namen op draven die het mochten laten zien .

                                                     Michel 

Emiel                                Dennis              Robin B                          Robin V 

Samir                                RJ                      Sander                            Bas

                                  Jochem                            Jeff

Op de bank zaten : Wesley (met de vlag ) zwaar gewaardeerd

                              Richard bal

                              Ramon

                              Andy

Onder leiding van Jan van O begon de wedstrijd , Apollo begon heel furieus aan de wedstrijd er werd gelijk druk op de bal gezet en duels werden gewonnen, en kansen gecreëerd werden die door ( ze weten het zelf wel ) vakkundig naast het goal werden geholpen.

 

Dus vreemd was het niet dat Yese redelijk wat overtredingen nodig had om onder de druk weg te komen, daardoor kregen de strijders van Apollo in minuut plus minus 20 ( want eigenlijk weet ik het niet meer) een vrije trap op ongeveer 25 meter van het doel.

Robin ging achter de bal staan en krulde de bal de 16 in, de bal werd door meerder spelers gemist maar daar stond dan toch (ondanks dat hij niet zo een volle bos heeft ) Jeff klaar en via de kale plek boven op zijn hoofd lag de bal  in het netje.

Niet lang daarna ging Emiel vol overgave het duel aan en kon daarna gelijk vol overgave het veld af met een blessure .

Vervolgens werd Yese iets sterker en Apollo begon een beetje tegen zich zelf te voetballen .

Einde 1e helft 

2e helft 

Valt weinig over te zeggen maar dan toch, Apollo heeft veel overtredingen nodig om Yese af te stoppen, zo waar krijgen de mannen in het rood toch wat behoorlijke kansen maar er word flink gewerkt door de mannen in het blauw wit om een tegen doelpunt te voorkomen.

Uit de counter proberen de blauw witte toch nog enigszins gevaarlijk te worden,dat resulteert in een aantal kleine mogelijkheden.

Omdat Jefmoet starten bij het 1e elftal staat de leider al een kwartier aan Andy zijn hoofd te zeuren dat hij Jeff moet wisselen, na 30 minuten in de 2e helft gaat Andy dit dan ook maar doen, dus Jeff er af en Ramon erbij .

Er word nog flink geknokt maar Apollo blijft op de been en dan komt toch het verlossende fluit signaal Jan van O.

Zwaar bevochten 3 punten blijven op de Zuudhoek .

Wist je dat :

• Wes man of the match was zonder een bal te raken.
• Wes geen 5 euro hoeft te betalen ondanks hij zijn inloop shirt was vergeten.
• Dennis zijn achterstallige betaling heeft afgelost met een pitcher bier.
• De pen naar Andy gaat (omdat hij het zo leuk vind).

EINDE

Aanvullende gegevens